Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 7-8/2009

Najmłodszy Jasiek Raport z jazdy testowej ciągnika John Deere serii R

Oczekiwania rolników są proste - nowe ciągniki mają być lepsze, wydajniejsze i, oczywiście, w przystępnej cenie. Po wielu prasowych prezentacjach sprawdziliśmy, jak naprawdę jest z tą nową R-ką firmy John Deere, czyli standardem Premium wcielonym w ciagniki klasy średniej. Słowo \\"Premium\\" w przypadku ciągników John Deere oznacza komfort oraz to wsztsko, co wiąże się z wyższym standardem. Już pierwszy kontakt z modelem 5080R utwierdza nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z czymś więcej, aniżeli standardowy ciągnik klasy średniej.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu