Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 3/2007

Park maszynowy Quady zdobędą wiosnę

W latach 60. XX w. inżynierowie Hondy stworzyli pierwowzór dzisiejszego quada - trójkołowego wehikułu do jazdy w trudnym terenie. Na początku lat 80., chcąc poprawić bezpieczeństwo, zaczęto budować czterokołowce. Quad (czyt. kład) inaczej nazywany ATV (ang. All-Terrain Vehicle) w dosłownym tłumaczeniu oznacza pojazd na każde warunki. Swoim wyglądem przypomina motocykl na czterech kołach. Ze względu na zastosowanie tych pojazdów producenci dzielą je na sportowe i użytkowe.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu