Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 4/2007

Twój warsztat Gdy niedomaga układ paliwowy

Układ paliwowy toczą często \"choroby\", które w wielu przypadkach można zdiagnozować samemu. Poniżej przedstawiamy Państwu wskazówki pomocne przy wykrywaniu niedomagań aparatury paliwowej. Aby silnik z zapłonem samoczynnym pracował prawidłowo, paliwo musi być podane w określonej ilości, pod odpowiednio wysokim ciśnieniem i we właściwym momencie. Niespełnienie któregoś z tych warunków przejawia się natychmiast złą pracą silnika oraz m.in. dymieniem, obniżeniem mocy, nierównomierną pracą, hałasem, czy trudnościami z uruchomieniem silnika.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu