Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 4/2007

Ostatni dzwonek na części Ursusa

Ursus C-330 i C-360 to od wielu lat dwa najpopularniejsze ciągniki w polskich gospodarstwach. Jeśli planujemy remont, nie zwlekajmy z zakupem części zamiennych zbyt długo, bo mogą być problemy z ich jakością. Rozpoczynamy cykl artykułów poświęconych doborowi części zamiennych do ciągników Ursus. Na początku zajmiemy się podzespołami do modeli C-330 i C-360. W kolejnych wydaniach znajdziecie Państwo informacje dotyczące części do produkowanych przez Ursus ciągników licencyjnych (m.in. 2812 i 3512) oraz traktorów dużej mocy.

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu