Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 5/2007

Twój warsztat Szlifierki kątowe - nie tylko moc

W ofercie producentów szlifierek kątowych znajdziemy kilkadziesiąt różnych modeli i typów, w cenach od ok. 50 do ponad 2 000 zł. Przymierzając się do zakupu nie warto wybierać byle czego. Nie jest bez znaczenia pytanie, w jakim stopniu cena odpowiada funkcjonalności i trwałości tego urządzenia. Na cenę wpływa to, czy sprzęt jest markowy, pochodzący od znanego producenta, czy też sprzedawany pod nazwą firmy handlowej. Trzeba zdać sobie sprawę, że wyroby najtańsze mają przede wszystkim mniejszą trwałość, funkcjonalność i kłopoty z serwisem. Ale jeśli zamierzamy korzystać z nich okazjonalnie i stosować je do bardzo delikatnych prac, mogą w zasadzie spełnić nasze oczekiwania. Firma Bosch na przykład, narzędzia profesjonalne od amatorskich odróżnia kolorem - profesjonalne są niebieskie, a amatorskie zielone.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu