Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 5/2016

​Stworzony do pracy w polu

Japońska firma Kubota od niedawna oferuje ciągniki o mocy do 170 KM.
Poddaliśmy testom największy z dostępnych modeli.
 
Firma Kubota od 2015 r. oferuje modele ciągników serii M7. To produkowane we Francji, dysponujące bogatym współczesnym wyposażeniem technicznym, pojazdy z przekładnią mechaniczną lub bezstopniową. Osiągające moc 170 KM ciągniki zostały zaprojektowane z myślą o pracy na polu i łące. Mieliśmy możliwość wypróbowania przedseryjnego egzemplarza flagowego ciągnika
serii M7 – modelu 171 KVT.

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu