Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 12/2016

Ekologiczna ładowarka

Ładowarki kołowe to specjalistyczne maszyny załadunkowe znajdujące zastosowanie w większych gospodarstwach rolnych, przechowalniach oraz firmach usługowych. Ich konstrukcja sprawia, że są zwrotniejsze i prostsze w obsłudze niż ciągniki z ładowaczem czołowym o podobnych parametrach. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji CO2 oraz fakt, że ładowarki czołowe są często używane w budynkach, skłoniły producentów do poszukiwań ekologicznego źródła napędu. Firma Kramer jako pierwsza zaprezentowała ładowarkę elektryczną, a my mieliśmy już okazję zobaczyć tę maszynę w Polsce.

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu