Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 6/2007

Pracuj bezpiecznie Akcja czyste rece

Minęły już czasy, kiedy zniszczone dłonie rolnika lub mechanizatora były oznaką jego pracowitości. Dziś, w dobie intensywnego kontaktu z chemikaliami, o ręce trzeba dbać szczególnie. Nadal dla wielu osób praca na wsi i w gospodarstwie rolnym kojarzy się z nieustanną sielanką, która jest owocem obcowania z przyrodą i środowiskiem przyjaznym dla człowieka. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. W nowoczesnym rolnictwie, podobnie jak w przemyśle, skóra pracujących tam ludzi jest narażona na wiele szkodliwych czynników. I nie chodzi tu tylko o uszkodzenia mechaniczne skóry, rąk czy alergie, ale przede wszystkim o substancje chemiczne. Wszechobecna chemia stanowi dziś największe zagrożenie dla zdrowia rolnika.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu