Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 2/2008

Park maszynowy Bogata oferta rozsiewaczy zawieszanych

Rynek obfituje w rozsiewacze zawieszane, zatem każdy może wybrać maszynę optymalnie spełniającą oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy najbardziej popularne marki i cechy charakterystyczne dla danego typu urządzeń. Amazone Amazone oferuje rozsiewacze dwutarczowe o pojemnościach 620-3600 l. Firma produkuje dwie serie rozsiewaczy: ZA-X Perfect oraz ZA-M. Rozsiewacz odśrodkowy AMAZONE ZA-X Perfect produkowany jest ze zbiornikami o wielkości 600, 900 i 1400 litrów. Po zastosowaniu 250- lub 350-litrowej nadstawki można zwiększyć pojemność ZA-X Perfect 602 do 850 lub nawet 1750 litrów.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu