Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 2/2008

Siła prostoty

Z początkiem tego roku na polskim rynku pojawił się najnowszy ciągnik Kuboty - model M 108 S. Redakcja AGROmechaniki, jako jedyna w Polsce miała okazję przetestować tę nowiutką maszynę w warunkach praktycznych przed wprowadzeniem jej na rynek. Oto wyniki naszego testu. Ponad stuletni koncern Kubota od 30 lat z górką zajmuje się produkcją ciągników większej mocy. Nie jest to długo, ale widocznie ten czas wystarczył Japończykom, by pojąć co liczy się w dużych ciągnikach. Widać to dobrze na przykładzie modeli oferowanych na polskim rynku. Konstruktorzy z kraju kwitnącej wiśni tworzą maszyny proste, nie stroniąc jednak od nowoczesnych rozwiązań. Tak jest też w przypadku najnowszego modelu M 108 S, który w tym roku pojawił się na polskim rynku, za sprawą firmy Marubeni Construction Machinery Poland z Warszawy. Pod koniec roku 2007 nasza redakcja została poproszona o przeprowadzenie praktycznego testu nowego ciągnika. Staraliśmy się stanąć na wysokości zadania.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu