Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Nowa wersja opryskiwaczy Herkules

Nowa wersja opryskiwaczy Herkules
Październik 03 14:35 2016 Wydrukuj

W rodzinie opryskiwaczy samobieżnych Herkules, produkowanych przez KFMR Krukowiak, wciąż wprowadzane są nowe rozwiązania i modele, które spełniać mają oczekiwania nawet najwybredniejszych klientów. Także i w tym roku firma przygotowała niespodziankę, tym razem dla mniejszych gospodarstw, dla których większe modele opryskiwacza były zbyt duże.

 

Na tegorocznym Agroshow Krukowiak zaprezentował nową wersję opryskiwaczy Herkules, która kierowana jest dla nieco mniejszych gospodarstw. W oparciu o podzespoły ciągnika rolniczego powstał opryskiwacz samobieżny o pojemności 2500 litrów (planowane są inne pojemności) i szerokości belek od 18 metrów. Maszyna napędzana jest czterocylindrowym silnikiem diesla o mocy od 100 KM. Napęd przenoszony jest mechanicznie na wszystkie cztery koła, skręt wykonywany jest przy użyciu osi przedniej. Prześwit roboczy to około 70 cm (w zależności od zamontowanych kół).Oparcie konstrukcji jezdnej o podzespoły ciągnika rolniczego to rozwiązanie ekonomiczne ale i praktyczne, dostępność części zamiennych oraz łatwość serwisowania maszyny to bardzo istotne kwestie rozpatrywane przez klientów przy zakupie tego typu opryskiwaczy.
Opryskiwacz wyposażony jest w standardzie w:
- komputer sterujący BRAVO 180S
- belkę sterowaną elektrohydraulicznie, składaną niezależnie
- włoską pompę cieczową
- rozwadniacz boczny
- wielopozycyjne głowice rozpylaczy
- komfortową, klimatyzowaną kabinę
- oświetlenie drogowe
- błotniki.
Szacowany koszt opryskiwacza to około 320 tys. zł netto