Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

E-Bike, czyli elektryczny New Holland

E-Bike, czyli elektryczny New Holland
Październik 05 13:22 2016 Wydrukuj

Firma New Holland ma spory wkład w rozwój pojazdów opartych na nowych technologiach zasilania, wykorzystujących alternatywne źródła energii.

 

W artykule między innymi:

- Podwójna moc
- Elektroniczne sterowanie
- Pojemna bateria
- Ciekawa konstrukcja
- Niezłe osiągi
- Pozostałe uwagi

 

Sterownik umieszczony po lewej stronie kierownicy zdradza obecność systemu elektrycznego wspomagania. Jego obsługa jest intuicyjna, a diody wskazują najważniejsze informacje: stan naładowania baterii i wybrany stopień wspomagania.

Więcej przeczytacie w październikowym numerze AGROmechaniki na 78 stronie