Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Pokazy z firmą Rolsad

Pokazy z firmą Rolsad
Październik 07 10:23 2016 Wydrukuj

Deutz-Fahr Tour 2016 dobiega końca. Gospodarzem przedostatniego pokazu była firma Rolsad z Rawy Mazowieckiej.

 

 

Już niedługo zakończy się 5 edycja demo prezentacji ciągników i innych maszyn marki Deutz-Fahr współorganizowanych przez SDF Polska z autoryzowanymi dealerami na terenie całej Polski. Przedostatni pokaz odbył się 5 października 2016 r. na polu pokazowym w miejscowości Babsk w pobliżu Rawy Mazowieckiej. Przybyli na pokazy goście mogli zapoznać się z przekrojem oferty koncernu SDF.

Na pokazach zaprezentowano ciągniki serii 5. Dostępne były modele 5090 G LD, 5115.4 G HD i 5130 TTV, wyposażone w różne układy napędowe, od prostej mechanicznej konstrukcji do bezstopniowych przekładni. Na polu w Babsku można także było przetestować ciągniki Agrotron Serii 6: 6140, 6150 Cshift, 6160 Cshift, 6180 TTV.

Jazdy testowe poprzedziły wykłady dotyczące oferty SDF, finansowania fabrycznego oraz wpływu doboru ogumienia na ekonomiczne efekty pracy ciągników.

Poza ciągnikami w pokazach zaprezentowano również ładowarkę teleskopową Deutz-Fahr Agrovector 37.6 o wysięgu 6 m i udźwigu 3,7 t.

Pomimo niesprzyjającej pogody nie zabrakło miłośników zielonych traktorów