Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Nowości Trimble na Agro Show

Nowości Trimble na Agro Show
Listopad 08 08:42 2016 Wydrukuj

Dotychczasowa oferta amerykańskiej firmy Trimble została poszerzona o nowe produkty. Od tego roku są one dostępne także dla polskich rolników. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

 

Uzupełnieniem oferty Trimble jest elektryczna kierownica kompatybilna ze wszystkimi panelami amerykańskiego producenta.

W artykule między innymi:
- Nowy panel z systemem Android
- Więcej opcji dla paneli TMX-2050
- Automatyczne zawracanie w systemie NextSwath
- Autopilot Motor DriveWięcej znajdziecie w najnowszym listopadowym numerze AGROmechaniki na stronie 8
w artykule dr inż. Jacka Skudlarskiego