Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Poczuj wolność. Doświadcz wydajności

Poczuj wolność. Doświadcz wydajności
Grudzień 05 12:15 2016 Wydrukuj

Celem firmy Vredestein jest zwrócenie uwagi na ten fakt. Poczucie swobody i wysokie poziomy wydajności są wyrażone hasłem „Feel the freedom”. „Experience the performance” 

 
Hasło to przedstawia połączenie poczucia swobody z możliwością rolników do podejmowania decyzji jak niezależni przedsiębiorcy cieszący się jednocześnie życiem na wsi i naturą. Przykładem może być tutaj decyzja dotycząca sposobu uprawy i wyboru zastosowanych maszyn. Ponadto hasło wyjaśnia, w jaki sposób specjaliści w dziedzinie rolnictwa mogą korzystać z większej swobody, dzięki wysokiej wydajności opon firmy Vredestein. Zastosowanie tych opon pozwala oszczędzić czas i pieniądze, które mogą być później wykorzystane w życiu zawodowym lub prywatnym.