Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Agromek 2016

Agromek 2016
Grudzień 07 11:09 2016 Wydrukuj

Jubileuszowa, 40. edycja targów Agromek, odbywających się w duńskim Herning, zgromadziła ponad 530 wystawców oraz 42 tys. zwiedzających. To wynik gorszy niż przed dwoma laty, wcale jednak nie czyniący tego wydarzenia mniej interesującym.

 

Ofertę produktową, zajmującą 13 hal wystawowych, podzielono na 7 kategorii branżowych. Poza sprzętem rolniczym oglądać można było także maszyny budowlane i komunalne oraz urządzenia sektora alternatywnych źródeł energii. Wyodrębniono także sektor poświęcony edukacji i usługom.
Ważny dział targów stanowiła oferta urządzeń i środków produkcji przeznaczonych dla hodowców bydła, trzody chlewnej, drobiu czy owiec. Targom towarzyszyła także wystawa bydła.
Organizatorzy wystawy udostępnili plac, na którym możliwe było odbycie jazdy testowej wybranymi modelami ciągników John Deere oraz New Holland.
W konkursie Agromek Stars wyróżniono 247 nowości pochodzących od 128 firm. Najwyższe odznaczenie, w postaci trzech gwiazdek, przyznano za 22 innowacyjne rozwiązania, z czego 11 z nich zaprezentowano po raz pierwszy w Europie.
Tłumy widzów zgromadziła europejska premiera nowych modeli ciągników Johna Deera z serii 6R. Jak twierdzi producent, był to największy krok w historii spółki od wprowadzenia serii 6000 w 1992 roku.