Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2017

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2017
Grudzień 12 12:05 2016 Wydrukuj

Impreza odbędzie się 11-12 lutego 2017 roku na terenie EXPO MAZURY na ul. Grunwaldzkiej 55. Jest to pierwsza tak kompleksowa i w pełni profesjonalna wystawa rolnicza w północnej Polsce.

 


MAZURSKIE AGRO SHOW powstało z  myślą o wszystkich rolnikach Polski północno – wschodniej. To jedyna okazja, aby w przede dniu kolejnego sezonu zaprezentować swoją najnowszą ofertę i spotkać się bezpośrednio z rolnikami w tej części kraju.
 
MAZURSKIE AGRO SHOW odbywać się będzie w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym „EXPO MAZURY” o łącznej powierzchni ponad 35 000 m2.
Jako organizator, wszystkim zwiedzającym zapewniamy:
-wstęp wolny,
-bezpłatny parking i katalog wystawy,
-dofinansowujemy przyjazdy grupowe.
 
To doskonałe miejsce prezentacji dla: producentów maszyn, dystrybutorów maszyn,  prasy branżowej, organizacji rolniczych i innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem.
Nie może tam Państwa zabraknąć. Już dziś zachęcamy do rezerwowania powierzchni wystawienniczej. Formularze zgłoszeniowe dostępne są pod adresem:
http://www.agroshow.eu/arena/175,formularze-zgloszeniowe-2017.html

Dla członków Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych przewidziane są dodatkowe rabaty.