Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Inne strony

Regulamin galerii AGROmechaniki

Maj 26 14:07 2015 Wydrukuj

 1. "Brać Łowiecka" udostępnia możliwość uczestniczenia w Galerii zdjęć, która jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na różne tematy, nie pobierając żadnych opłat.
 2. Dostęp do Galerii zdjęć jest prosty: wystarczy się zarejestrować.
 3. Użytkownik publikuje swoje zdjęcia, komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników Galerii.
 4. Nie umieszczamy komentarzy i zdjęć, które:< >zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.);propagują alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982 r.);propagują środki odurzające, narkotyki (art. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
  z dnia 24 kwietnia 1997 r.);obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego);obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz
  art. 194-196 Kodeksu karnego);zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.).są bezpośrednimi atakami na interlokutorów
 5. zawierają linki do prywatnych stron www
 6. zawierają dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe
 7. są reklamami
 8. zawierają uwagi skierowane do redakcji. Jesteśmy za nie bardzo wdzięczni. W takiej sytuacji prosimy jednak o kontakt mailowy z redakcją - braclowiecka@oikos.net.pl . Tylko wówczas mamy pewność, że uwagi od Państwa trafią do osób odpowiedzialnych za treść serwisu.
 9. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Galerii treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.
 10. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 4 i 5 Regulaminu, możliwe jest także wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny pkt 4 i 5 Regulaminu.
 11. Redakcja dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania serwisu oraz zobowiązuje się do udzielania pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania Galerii.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.
 13. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.