Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Loteria AGROmechaniki na 10-lecie tytułu

Pierwsze losowanie nagród II stopnia

Pierwsze losowanie nagród II stopnia
Maj 20 13:32 2016 Wydrukuj

Dziś w redakcjach AGROmechanika i Bez Pługa odbyło się losowanie nagród II stopnia!


W Loterii AGROmechaniki nagrodzeni zostali: 
I nagroda zestaw gadżetów od firmy Merlo o łącznej wartości 484 PLN brutto
-Rafał Hypki
II nagroda kurtka od firmy Amazone o wartości 440 PLN brutto
-Sylwiusz Sokołek
III nagroda zestaw prezentów od firmy MTZ w skład, którego wchodzi: kurtka, kubek, piersiówka, latarka, okulary, zestaw gadżetów o wartości 300 PLN brutto
-Krystian Grochla
IV nagroda komplet koszulka i dres od firmy SaMASZ Sp z o.o. o łącznej wartości 199 PLN brutto
-Daniel Kobylarczyk
V nagroda kurtka od firmy ZETOR o wartości 158 PLN brutto
-Karol Guberski
Wszystkim gratulujemy!