Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Loteria AGROmechaniki na 10-lecie tytułu

Drugie losowanie nagród II stopnia

Drugie losowanie nagród II stopnia
Sierpień 11 10:22 2016 Wydrukuj

5 sierpnia 2016 r. odbyło się drugie losowanie nagród II stopnia loterii „10 lat AGROmechaniki”

Wylosowani zwycięzcy:
Nagroda pierwsza: Jan T. - Ciechanowiec
Nagroda druga: Andrzej C. - Kisielice
Nagroda trzecia: Sławomir M. - Żary
Nagroda czwarta: Maksymilian O. - Łoniów
Nagroda piąta: Piotr S. - Gołkowice

Zestaw nagród II stopnia do drugiego losowania – 5 sierpnia 2016 r.
Nagroda pierwsza: zestaw gadżetów od firmy Merlo
Nagroda druga: zestaw prezentów od firmy MTZ w skład, którego wchodzi: kurtka, kubek, piersiówka, latarka, okulary, zestaw gadżetów
Nagroda trzecia: kamizelka męska od firmy Amazone
Nagroda czwarta: dres od firmy SAMASZ
Nagroda piąta: kurtka od firmy Zetor


Wygranym gratulujemy!