Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

X Konferencja dla Nauczycieli Szkół Rolniczych

Uwaga zmiana terminu konferencji!

Uwaga zmiana terminu konferencji!
Październik 06 14:12 2016 Wydrukuj

Informujemy iż w związku z problemami organizacyjnymi konieczna była zmiana terminu konferencji.

  

Konferencja odbędzie się w dniu 17 listopada 2016 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, na Wydziale Inżynierii Produkcji przy ulicy Nowoursynowskiej 166 w Warszawie.
  • Konferencja będzie miała charakter szkoleniowy.
  • Uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne oraz certyfikaty uczestnictwa w konferencji.
  • Szczegółowe informacje o konferencji zostaną wysłane do szkół i nauczycieli pocztą elektroniczną na początku października 2016 r
     
 
Wydział Inżynierii Produkcji
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
oraz
redakcja ogólnopolskiego miesięcznika AGROmechanika
zapraszają na
 

X Konferencję dla nauczycieli szkół średnich rolniczych
„Transport w rolnictwie. Ciągniki, trendy i nowości na rynku”
"Ochrona roślin rolniczych"


 

Aby otworzyć formularz zgłoszeniowy należy kliknąć w poniższy link

http://agromechanika.net.pl/konferencje/2016/dla-nauczycieli