Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

KONKURS „AGROmechaniki” i Joskina

Wyniki konkursu

Konkurs rozstrzygnięty!


Odpowiedzi przyjmowane były w dniach 8-15.05.2016r.
Pierwsza poprawna odpowiedz została przysłana już 18 sekund od rozpoczęcia konkursu!

Z przyjemnością informujemy, że pierwsze pięć osób które nadesłały poprawne odpowiedzi w Konkursie AGROmechaniki I JOSKINA nagrodzone zostały zestawami ufundowanymi przez sponsora + niespodzianka od AGROmechaniki.

I miejsce Mateusz Olizaruk (8 Maj 2016 00:00:18)
II miejsce Paweł Kazimierczak (8 Maj 2016 00:00:20)
III miejsce Olaf Ptak  (8 Maj 2016 00:00:28)
IV miejsce Filip Bobakowski (8 Maj 2016 00:00:59)
V miejsce Marcel Potrykus (8 Maj 2016 00:01:51)Wszystkie osoby które nadesłały poprawne odpoiwiedzi otrzymają "nagrody pocieszenia".


Prosimy o pilne przesłanie danych adresowych do przesyłki.

Redakcja
AGROmechanika

Informacje o konkursie

5 osób, które prawidłowo odpowie na dwa poniższe pytania, otrzyma nagrodę - miniaturę maszyny firmy JOSKIN oraz inne gadżety firmy z logo.
 
  1. Jak wziąć udział w konkursie?
Kup i dokładnie przeczytaj majowe wydanie „AGROmechaniki” i odpowiedz na dwa  pytania konkursowe
 
  1. Pytania:
1. Ile maksymalnie można zyskać, kupując wóz asenizacyjny w promocji Joskin 1000+?
2. Ile poletek doświadczalnych ma Instytut Naukowy Rothamsted k. Londynu?
 
 
  1. Prześlij odpowiedzi na adres: agromechanika@oikos.net.pl.
    Od 8 maja 2016r. do dnia 15 maja 2016r.

 
Sprawdź wyniki na:  stronie www.agromechanika.net.pl lub fanpage’u „AGROmechaniki” Ukażą się one 16.05.2016r. lub w czerwcowym wydaniu miesięcznika AGROmechanika.
 
 
Jednemu uczestnikowi konkursu może być przyznana jedna nagroda. Jeśli jeden uczestnik z tego samego lub innego adresy e-mail prześle więcej niż jedną wiadomość, udział w konkursie weźmie ta zarejestrowana przez redakcję AGROmechaniki jako pierwsza.
 
Regulamin konkursu dostępny jest na www.agromechanika.net.plwww.agromechanika.net.pl w zakładce „Wydarzenia”