Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 1/2007

Fendt 500 C - twarda sztuka

Maszyny używane Rozpoczynamy cykl artykułów poświęconych maszynom używanym. Na dobry początek przyjrzymy się ciągnikom Fendt z serii 500 C. Nie należą do tanich, ale jakość ich pracy rekompensuje cenę. Marka Fendt nie potrzebuje nadzwyczajnych rekomendacji. Ciągniki tego producenta mają opinię bardzo solidnych pod względem wykonania, co przekłada się na ich trwałość i stosunkowo bezawaryjną eksploatację. Kto choć raz miał okazję pracować tym traktorem, z pewnością to potwierdzi. Nic więc dziwnego, że wśród sprzętu używanego, który obficie jest sprowadzany do Polski z Zachodu, właśnie Fendty należą do jednych z najczęściej poszukiwanych. Zwłaszcza, jeśli ich moc oscyluje w rozsądnym, dla większości rodzimych gospodarstw, zakresie 80-110 KM, a wiek i stan techniczny pozwala prognozować długą i właściwie bezawaryjną pracę.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu