Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 9/2007

Test Sprytny

Ciągniki Kubota kuszą potencjalnych nabywców swoją ceną, wyposażeniem oraz jakością wykonania. Postanowiliśmy więc poddać testowi praktycznemu model ME9000. O ile ciągniki produkowane w Chinach, czy składane w naszym kraju na bazie importowanych części nie mają wyrobionej renomy, to japońskie ciągniki marki Kubota od dawna pracują na polach zachodniej Europy. My postanowiliśmy przetestować 94-konny model ME9000, który przy cenie 115 tys złotych netto, stanowi poważną konkurencję dla popularnych w Polsce marek ciągników o podobnej mocy. Przeprowadziliśmy tygodniowy test w gospodarstwie obejmującym obszar 40 ha, nastawionym na produkcję mleka. Czas żniw i zbioru drugiego pokosu traw pozwolił na przetestowanie ciągnika zagregatowanego z różnymi maszynami rolniczymi. W tym gorącym okresie każda minuta jest cenna, a awarie są wykluczone. O tym jak wypadł \"japończyk\" w naszym teście oraz jego wadach i zaletach dowiecie się z poniższego opisu.

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu