Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 2/2006

I do sadu, i do lasu

O zasadach bezpiecznego i wydajnego użytkowania wykaszarek, zwanych potocznie kosami spalinowymi, jak również o historii i problemach z nazewnictwem, informacji udziela Jan Jaroszkiewicz, szef serwisu firmy Husqvarna Prawdziwy boom na wykaszarki zaczął się po zastosowaniu do wycinania roślin plastikowej żyłki. Nastąpiła istna eksplozja konstrukcji i produkcji, gdyż okazało się, że takie urządzenie tnące świetnie nadaje się do wycinania trawy, roślinności zielnej, małych krzewów i niewielkich zadrzewień. Dziś ta grupa maszyn jest liczniejsza od pilarek i stała się jednym z podstawowych narzędzi do pielęgnacji zieleni i prac przydomowych. Poza tym są to urządzenia coraz częściej spotykane w gospodarstwach rolnych i sadowniczych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w kwietniowym wydaniu AGROmechaniki.

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu