Drodzy Czytelnicy,
w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy. W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej. Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz] W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego. Redakcja "AGROmechaniki"
|
Roczniki
archiwum
archiwum
Regulamin wyszukiwarki artykułów
Wyszukiwarka
AGROmechanika 11/2007
Twój warsztat Nowy gwint w sześciu krokach
Komuż to się jeszcze nie przytrafiło: chcemy dociągnąć śrubę, a tu zrywa się gwint wewnętrzny?! W takiej sytuacji pomocne mogą okazać się specjalne tulejki do regeneracji gwintów. Regeneracja gwintów wewnętrznych nie musi spędzać snu z powiek domowym mechanikom. Sprawdziliśmy jak wygląda takie \"odtwarzanie\" przy użyciu narzędzi z zestawu Time-Sert firmy Würth. Jak się okazuje, nie jest to wcale takie trudne. Każdy, kto choć raz naciął jakiś gwint wewnętrzny, może takowy równie dobrze zregenerować. Zestaw zawiera wszystko co jest nam potrzebne aby naprawić gwint o typowych rozmiarach. Możliwa jest nawet regeneracja gwintu pod świecę zapłonową, znajdującego się w głowicy cylindra. Podstawowym elementem jest tulejka zaopatrzona w gwint wewnętrzny i zewnętrzny. Wkręca się ją w gwint regenerowany, a następnie wtłacza w jego materiał. Można naprawiać gwinty wykonane zarówno w metalach - takich jak aluminium, mosiądz, stal, staliwo czy stal szlachetna - jak i w tworzywach sztucznych o dużej wytrzymałości. Typowy zakres zastosowania to regeneracja wszystkich gwintów wewnętrznych silnika, np. gwinty pod świece zapłonowe, śruby odległościowe czy śruby spustowe oleju oraz gwinty połączeń z różnymi zespołami.
Pobierz plik PDF artykułu
Aby pobrać artykuł należy:
- Wysłać SMS o treści AP.ARTAM na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto.
W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
LUB Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus, Play, Orange. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system CTM Mobiltek. Regulamin usług SMS. Reklamacje usług SMS.
Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl