Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 12/2008

Test Myjki pod lupą

Wysokociśnieniowe myjki na gorącą wodę to sprzęt dla profesjonalistów. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie trzeba oczyszczać rozległe silnie zabrudzone powierzchnie. Dokładnie przetestowaliśmypięć modeli tych urządzeń. Na duże ilości silnych zanieczyszczeń jedyną radą jest często wysokociśnieniowa myjka na gorącą wodę. Urządzenie to jest stosowane tam, gdzie myjka na zimną wodę nie daje już sobie rady. Efektywność czyszczenia rośnie - co jest logiczne - wraz ze wzrostem temperatury wody. Myjka na gorącą wodę potrzebna jest na przykład gdy trzeba doprowadzić do porządku mocno zabrudzone maszyny, do których przywarły pozostałości olejów i smarów. Przydaje się i do czyszczenia posadzek i rusztów w oborach lub chlewniach, i do zmywania powłok na fasadach. Testowi zostało poddanych 5 wysokociśnieniowych myjek na gorącą wodę, a mianowicie modele: Clena 1018, Kranzle therm 895, Karcher HDS 9/18-4 MX, Nilfisk Alto Neptune 3-33X i Stihl RE 661 plus. Wpierw wykonane zostały dokładne badania myjek w laboratorium. Następnie przeprowadzono próby eksploatacyjne w jednym z gospodarstw rolnych.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu