Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 3/2009

Filozofia Simby: prostota i wydajność Maszyny Simba International

Od pewnego czasu w Polsce można kupić maszyny rodem z Wielkiej Brytanii. Simba International, bo tak brzmi pełna nazwa firmy, produkuje wysokiej jakości sprzęt do uprawy gleby. Przyjrzyjmy się bliżej tej marce. Historia firmy Simba rozpoczęła się w 1976 r., kiedy to założyciel -Keith Burton -zorientował się, że na rynku brytyjskim powstało zapotrzebowanie na maszyny do dużych ciągników, które zaczęły pojawiać się w rolnictwie. Marka szybko wyrobiła sobie dobrą opinię wśród profesjonalnych farmerów. Okres świetności przedsiębiorstwa przypada na lata 80. i 90.n poprzedniego wieku. Wtedy to Simba staje się dominująca w Wielkiej Brytanii jednocześnie eksportując swoje wyroby do takich krajów jak Australia, USA czy Japonia.

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu