Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
AGROmechanika 4/2009

Pracuj bezpiecznie Z AGROmechaniką po indeks - 1. etap konkursu już zakończony

Do konkursu organizowanego przez naszą redakcję i Wydział Inżynierii Produkcji SGGW zgłosiło się prawie 170 szkół. Przyjrzeliśmy się, jakw niektórych z nich przebiegały pierwsze eliminacje. Taka liczba chętnych startujących w szkolnych eliminacjach I Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze ostrożne statystyki, wskazują, że udział w etapie szkolnym wzięło co najmniej 2 tys. osób, bo jak nam wiadomo w wielu szkołach do testu przystąpiło ponad 20 uczniów. Etap szkolny odbył się 18 marca. A my podczas trwania eliminacji odwiedziliśmy kilka szkół. Wybór padł m.in. na ZSR CKP w Miętnem (pow. garwoliński, woj. mazowieckie), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych RCKU Nr 2 w Łowiczu (woj. łódzkie) i w ZS RCKU w Leśnej Podlaskiej (pow. bialskopodlaski, woj. lubelskie). W pierwszej z nich do eliminacji podeszło 16 uczniów, w drugiej 13, a w ostatniej - 23. Niestety do drugiego etapu, by walczyć o indeks z każdej szkoły mogła przejść tylko jedna osoba, która zdobyła największą liczbę punktów. Zestawy testowe w zalakowanych kopertach dostarczyli do szkół pracownicy placówek terenowych KRUS. Oni też razem w wyznaczonymi nauczycielami wchodzili w skład komisji szkolnej. Kolejny etap odbędzie się już za 2 miesiące na SGGW. Wszystkim uczestnikom drugiego etapu gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o indeksy. Redakcja

Autorzy

Miejsce publikacji

Działy tematyczne

Pobierz plik PDF artykułu