Drodzy Czytelnicy,
w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy. W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej. Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz] W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego. Redakcja "AGROmechaniki"
|
archiwum
Wyszukiwarka
Artykuły autora: Kamil Karkowski
Włoskie siły specjalneAGROmechanika 2/2012, strona 38
/Carraro Agricube/Antonio Carraro/ Ciągniki kompaktowe coraz częściej spotykane są w europejskich gospodarstwach. Czy taki ciągnik to tylko mały pomocnik wykorzystywany sezonowo? A może sprzęt wielozadaniowy? Na przykładzie oferty włoskiej firmy Carraro oraz Antonio Carraro postanowiliśmy sprawdzić, co do zaoferowania mają najnowsze...
Bierne też niezbędneAGROmechanika 2/2013, strona 32
/Agregaty uprawowe/ Według przeprowadzonego w 2010 roku Powszechnego Spisu Rolnego, liczba agregatów uprawowych, w posiadaniu których są polskie gospodarstwa, wzrosła o nieco ponad 170% w stosunku do roku 2002. Co ciekawe, wzrost ten nadal jest zauważalny, a oferta producentów tych maszyn jest bardzo bogata.
Pomarańczowe nowościAGROmechanika 2/2013, strona 42
Firma Kubota od 2004 roku sprzedała na naszym rynku ponad 1300 ciągników oraz maszyn komunalnych. Od listopada zeszłego roku działa ona w oparciu o nowe struktury organizacyjne. Wraz z tymi zmianami światło dzienne ujrzały nowe ciągniki o mocach od 86,7 do nieco ponad 140KM.