Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Niebieski maluch

Niebieski maluch
Październik 17 10:18 2016 Wydrukuj

Solis 26 to niewielki ciągnik, ale oferujący wiele możliwości, o czym przekonaliśmy się podczas testu praktycznego.

 

Poniżej znajdziecie Państwo filmową relację z testu 25-konnego modelu Solis 26 z ładowaczem czołowym, który dodatkowo może pełnić rolę małego podwórkowego pomocnika w tradycyjnym gospodarstwie rolnym.

 

W  listopadowym numerze AGROmechaniki znajdziecie Państwo artykuł "Maluch z dużym potencjałem" a w nim między innymi:

- Krzepki trzycylindrowiec
- Prosta przekładnia
- Hydraulika i podnośnik
- Mały siłacz
- Rozmiar jest atutem
- Opinia ogólna