Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Zetor Polska w nowej siedzibie

Zetor Polska w nowej siedzibie
Październik 27 15:56 2016 Wydrukuj

26 października był ważnym dniem w historii Zetor Polska. Tego dnia została przecięta wstęga do nowej siedziby firmy.

 

Od tej pory klienci firmy Zetor polska będą obsługiwani w nowej lokalizacji, przy ulicy Inwestorskiej w Kaliszu. Znajduje się tam nowoczesny budynek mieszczący biura, halę wystawienniczą, magazyn części zamiennych, zaplecze serwisowe oraz sklep. Obszar wokół budynku zajmują setki czerwonych traktorów. Są tam także pola testowe przeznaczone do jazd próbnych. Cała inwestycja pochłonęła ok. 9,6 mln zł, zaś na sam zakup gruntów przeznaczono ok. 7 mln zł.
Warto dodać, że otwarcie nowej siedziby, obsługującej najważniejszy rynek dla czeskiego producenta, przypada w 70. rocznicę istnienia marki Zetor. Ten okrągły jubileusz to również okazja do zaprezentowania nowej generacji ciągników Proxima – tych cieszących się największą popularnością wśród rolników.
 
Więcej na ten temat w grudniowym wydaniu AGROmechaniki


Fot. Ł. Wasak