Drodzy Czytelnicy,

w związku ze zmianą strategii rozwoju firmy podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wydawania miesięcznika "AGROmechanika". Ostatnim numerem, który się ukazał, był numer styczniowy.

W imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy za to, że przez ponad 10 lat współtworzyliście z nami "AGROmechnikę", dostarczaliście pomysłów do kolejnych wydań. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Mamy nadzieję, że koniec wydawania "AGROmechniki" nie oznacza końca naszej współpracy. Dlatego proponujemy zamianę prenumeraty "AGROmechaniki" na prenumeratę dynamicznie rozwijającego się pisma "Bez Pługa". Na jego łamach prezentowane są zagadnienia interesujące zarówno rolników rozważających zastosowanie technologii bezpłużnej, tych, którzy dopiero przestawiają się na tę technologię, jak i producentów mających wieloletnie doświadczenie w uprawie bezorkowej.

Decydując się na przeniesienie prenumeraty "Agromechaniki" na roczną prenumeratę magazynu „Bez Pługa”, otrzymacie dodatkowo numer specjalny – „ABC uprawy bezorkowej”, segregator do kolekcjonowania czasopisma oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu „Akademia Bezorkowa”. Poniżej zamieszczamy link ze szczegółowymi informacjami na temat zamiany prenumerat: [Pobierz]

W przypadku braku zgody na przeniesienie prenumeraty zwrócimy pieniądze na podany przez Was numer konta bankowego.
 
Redakcja "AGROmechaniki"
strona główna

Aktualności

Mitas wprowadza na rynek nowy rozmiar opon HCM

Mitas wprowadza na rynek nowy rozmiar opon HCM dla służb komunalnych oraz planuje dalszy rozwój tej
Listopad 16 09:21 2016 Wydrukuj

Mitas, członek grupy Trelleborg, wprowadza na rynek opony 540/80R38 HCM, jest to największy rozmiar opon z serii High Capacity Municipal (HCM), która liczy obecnie pięć produktów. 

 

Uniwersalne opony HCM znajdą zastosowanie w wielu urządzeniach, w szczególności wykorzystywanych przez służby miejskie. Konstrukcja z kordem stalowym zapewnia stabilność podczas przemieszczania się po drogach publicznych a kaskadowy kształt bloków bieżnika, charakterystyczny dla opon HCM, daje optymalne właściwości samooczyszczające oraz zwiększa przyczepność na nawierzchni pokrytej śniegiem i błotem.

Pavel Kott, product manager opon rolniczych Mitas, komentuje: „Do  sektora opon dla służb komunalnych weszliśmy w zeszłym roku. Sukces serii High Capacity Municipal był dla nas jasnym sygnałem, że nasze opony spełniają potrzeby gmin, ale również przedsiębiorców działających w sektorze rolniczym oraz służb miejskich. Dlatego zdecydowaliśmy dalej rozwijać tę linię wprowadzając nowe rozmiary opon.
 
Kott dodaje: „Mitas obecnie oferuje pięć rozmiarów opon HCM, kolejne dwa rozmiary zostaną wprowadzone na początku 2017 roku.“